Vážení pacienti,

z důvodu prudce se zhoršující epidemiologické situace na Hodonínsku a rostoucího počtu hospitalizovaných covid pozitivních pacientů v Nemocnici TGM Hodonín jsme od 16. listopadu až do odvolání nuceni přistoupit k přeložení odkladné péče a dočasnému rušení naplánovaných neakutních zákroků.

Toto opatření se netýká onkologických operací a akutních stavů. O náhradních termínech zrušených zákroků vás budeme jednotlivě informovat, jakmile dojde k zlepšení situace.

Zároveň velmi apelujeme na pacienty, aby svůj zdravotní stav konzultovali vždy nejprve se svým praktickým lékařem a ambulance NTGM navštěvovali pouze ve zcela závažných a neodkladných případech.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

S úctou

vedení Nemocnice TGM Hodonín.