1
2

Na úvod zahradní slavnosti promluvili Jiří Koliba pověřený řízením nemocnice, Anna Hubáčková - ministryně životního prostředí, Antonín Tesařík - poslanec PS ČR, Jiří Kasala - radní Jm Kraje pro oblast zdravotnictví, a také starosta města Hodonína  Libor Střecha. Ti poděkovali všem zaměstnancům nemocnice za jejich náročnou práci, pogratulovali nemocnici k tak významnému výročí a všem přítomným návštěvníkům popřáli krásnou oslavu. Poté se již program rozjel na plno. Na podiu zahrály soubory Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace, ve venkovních prostorách se soutěžilo s policisty, záchranáři, hasiči či zástupci českého červeného kříže. Děti zaujali psí doktoři či pobavili zdravotní klauni. Vnitřní prostory nemocnice patřily preventivním programům, zdravotním pojišťovnám a v rámci Dne otevřených dveří mohli návštěvníci nahlédnout do zákulisí různých oddělení či ambulancí. Mozkový jogging čekal na seniory, ti si společně potrénovali paměť a také vzpomínali na svá pracovní léta v nemocnici.

Milí přátelé Nemocnice TGM Hodonín, věříme, že vás program, který jsme připravili, zaujal. Popřejme další úspěšné roky existence našemu zdravotnického zařízení.

Poděkování za skvělý den patří všem organizátorům, dobrovolníkům i sponzorům za podporu akce: Jihomoravský kraj, Policie České republiky, ZZS JMK, Město Hodonín, Český červený kříž Hodonín, HZS Jihomoravského kraje, VZP ČR, RBP, zdravotní pojišťovna, Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace, Zdravotní klaun, Canisterapeutické sdružení Jižní Morava, Dům kultury Hodonín, RÁDIO JIH - Rádio jižní Moravy, VEOS Pospíšil, STAVEBNÍ FIRMA PLUS sro, Podlahy Blažek, CHRIŠTOF, spol s ro, STAPRO, BioVendor-Laboratorní medicína, Siemens, Jiří Šašinka - HORS, Hobžovy Strážnické brambůrky, Vinařství Říha, KAMPI OFFICE,Kundrata s.r.o..

Více fotografií z oslav 70. výročí NTGM naleznete ve Fotogalerii nebo na tomto odkazu: https://eu.zonerama.com/NemocniceTGMHodonin/Album/8486440