Vážení pacienti,

od dnešního dne, tedy 3. 11., je pozastaven automatický tisk a rozesílání certifikátů o provedené vakcinaci. Certifikát po ukončení vakcinace nebude na místě automaticky předán očkované osobě.

Od tohoto data si pacienti mají možnost sami certifikát stáhnout z těchto internetových stránek:    https://ocko.uzis.cz/

Do konce roku 2021 to lze prostřednictvím přihlášení pomocí jednorázového kódu zaslaného přes sms, od 1. 1. 2022 to pak bude možné pouze pomocí tzv. "eIdentity" /Klíč k elektronickým službám/ - na Portálu Ministerstva zdravotnictví ČR.

Ve zcela mimořádných případech můžete požádat o tisk na ve dnech Po - Čt od 12.30 - 15.30 na telefonu: 724 625 857.  V dohodnutém termínu bude Váš certifikát připraven a uložen na vrátnici nemocnice.