Nově jsou pravidla pro bezplatné testování upravena takto: 5 PCR testů měsíčně zdarma pro:

☑️ osoby s očkováním platným pro potřeby režimu O-N (uběhlo 14 dní od dokončení očkování)

☑️ osoby do 18 let věku

☑️ osoby s kontraindikací k očkování

☑️ osoby očkované alespoň jednou dávkou, jejichž očkování zatím není uznáno pro potřeby režimu O-N (neuběhlo 14 dnů od dokončení očkování)

Zdarma jsou odběry prováděny také pacientům indikovaným praktickým lékařem či Krajskou hygienickou stanicí.

U odběrů indikovaných lékařem či KHS je ovšem nutno mít od nich nejdříve vystavenou elektronickou žádanku, teprve potom je možné přijít k odběru či si zarezervovat termín odběru.

Samoplátcům provádíme odběry dle platného Ceníku v rezervovaném čase pro samoplátce.

V současné chvíli je kapacita odběrového místa v Nemocnice TGM Hodonín dostačující.

Pacienti indikovaní hygienou či praktickým lékařem, kteří mají vystavenou žádanku, mohou přijít přímo na odběrové místo nebo si předtím termín rezervovat.

Samoplátce prosíme, aby si čas a termín odběru rezervovali v systému zde: https://bit.ly/… (volné termíny jsou ještě i v příštím týdnu).

Odběrové místo v NTGM funguje: po-pá od 7:00 do 9:00.

Antigenní testování neprovádíme.