Vážení pacienti,

připomínáme zájemcům o očkování proti COVID-19, že nově kromě vakcín Pfizer a Moderna (Spikevax) očkujeme také od 17.3. dvou dávkovou vakcínou Novavax.

V očkovacím místě v ambulantním traktu vedle interní ambulance Nemocnice TGM Hodonín očkujeme vždy pouze ve čtvrtek, a to zájemce všech věkových kategorií:

Děti 5- 11 let, mládež 12-18 let a dospělí v době od 12.00 do 15.30.

Stále také platí nutnost REZERVOVAT si na VŠECHNY TYPY VAKCÍN volný termín přes rezervační systém.

◾️ https://registrace.mzcr.cz/

Zároveň upozorňujeme, že se  změnil čas provozu odběrového místa na PCR testy, a to takto:

• Pondělí: 7:00 - 8:00
  • Úterý:    7:00 - 8:00
  • Středa:  7:00 – 8:00
  • Čtvrtek: 7:00 – 8:00
  • Pátek:    7:00 – 8:00

Víkend a a svátky zavřeno.

Prosíme, sledujte vzhledem ke klesajícímu zájmu o očkování případné změny v příštím týdnu. Informovat vás budeme na webu i sociálních sítích.

Děkujeme za pochopení.