Nemocnice TGM Hodonín, p. o. se zapojí do očkování zájemců proti Covid-19 i bez předchozí registrace od pondělí 9. 8. 2021. Očkování bude možné provést v očkovacím centru Dům kultury Hodonín v rámci celé otevírací doby očkovacího centra 8.00 hod. - 16.00 hod., zájemci o neregistrované očkování budou předem upozorněni na možnost případného krátkého čekání, zájemce si přinese s sebou občanský průkaz a kartu pojištěnce zdravotní pojišťovny.

S ohledem na dočasnou nejistotu v zajištění nových náhradních prostor pro očkování po skončení smlouvy o výpůjčce s Domem kultury Hodonín do konce srpna 2021 a reálnou možnost návratu do prostor nemocnice, kde je však možné z důvodu souběhu s chodem specializovaných ambulancí, malými prostorami čekáren, provádět max. cca 100 dávek/den a to v odpoledních  hodinách, zároveň i nutnost dokončit očkování 2. dávkou u dvoudávkové vakcíny, můžeme v počátku nabízet pro neregistrované zájemce o očkování pouze jednodávkovou vakcínu Janssen.