Důležité upozornění:

OČKOVÁNÍ proti COVID-19 se od 1. března přesunuje z Nemocnice TGM Hodonín do Domu kultury v Hodoníně, a to pro všechny, kteří se dosud zaregistrovali na původní očkovací místo v hodonínské nemocnici.

Termíny očkování v nejbližších dnech:

1. až 4. března: od 13.00 do 18.00 hodin

Od 8.3. do konce března: 8.00 až 16.00 hodin.

Adresa nového očkovacího místa:

Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace

Horní Valy 3747/6

695 01 Hodonín

Další informace k provozu očkovacího centra:

V prvním březnovém týdnu (od 1. do 4. 3.) zde očkuje registrované zájemce v kategorii 80+ jeden tým ve složení 1 lékař + 1 sestra, a to z důvodu menšího počtu dodaných vakcín.

Od příštího týdne (tedy od 8. března 2021) budou již pro vás připraveny 2 týmy (2 lékaři + 2 sestry) s kapacitou až 600 očkovacích dávek vakcíny Pfizer (resp. registrovaných zájemců o očkování) DENNĚ.

K 1. březnu se také v Centrálním rezervačním systému nově otevřela registrace zájemců v kategorii 70+, nadále však dobíhá I vakcinace seniorů 80+.

Ke zdravotnickému personálu je k zabezpečení provozu (evidence, měření teploty, organizace očkujících, zápis do evidence pro vytvoření certifikátu na očkování atd.) potřeba další lidé, kteří jsou rekrutováni z řad dobrovolníků.

V současné chvíli vám v očkovacím centru Horní Valy poradí a pomohou také 3 příslušníci Hasičského záchranného sboru, územního odboru Hodonín.

(HR)