Vážení pacienti a přátelé nemocnice TGM Hodonín,

z důvodu nižšího výskytu AKUTNÍCH RESPIRAČNÍCH INFEKCÍ

rozšiřujeme od 1. 2. 2023 návštěvní dobu.

Hospitalizované pacienty je nyní možné navštěvovat  ve STŘEDU a v NEDĚLI.

Na lůžkových odděleních včetně lůžkové stanice Odborné ošetřovatelské péče  (kromě dětského) v odpoledních hodinách a to v čase 14.00—17.00 hodin,
prosíme návštěvy, aby chodily v počtu maximálně dvě osoby za pacientem.

ARO, JIP: pacienty je možné navštěvovat také ve STŘEDU a v NEDĚLI v odpoledních hodinách v čase 14.30—16.00 hodin.

DŮLEŽITÉ informace:

• Toto opatření se nevztahuje na pacienty v terminálním stavu nebo v případě zhoršení zdravotního stavu pacienta, po dohodě s ošetřujícím lékařem.
  • Omezení návštěv se netýká doprovodů a hospitalizací dítěte.

Vážíme si vaší trpělivosti a ohleduplnosti a proto vás i nadále prosíme, abyste se ve vnitřních prostorách nemocnice pohybovali s nasazenou ochranou dýchacích cest (RESPIRÁTOR FFP2) a dezinfikovali si ruce před vstupem na oddělení.

Děkujeme za pochopení,

vedení NTGM.