Milí pacienti, zdravotníci Nemocnice TGM Hodonín, p. o. a také ti, kteří se k nám ve středu 9. října dopoledne chystáte za vyšetřeními či na návštěvu svých blízkých: ve spolupráci s Oblastní charitou Hodonín se i letos opět zapojujeme do krásné, bohulibé akce s dobročinným podtextem, jejíž hlavní motivací je pomoc těm, kteří to skutečně potřebují - lidem v domácí hospicové péči.

I díky vám, kteří se rozhodnete symbolicky koupí koláče v tento den podpořit projekt péče o umírající pacienty v domácím prostředí, budou moci pracovníci Charity provázet nemocné v jejich posledních dnech.

Za vaši dobrovolnou částku pořídí kompenzační a zdravotní pomůcky.

Přispět můžete od 9.30 do 11. hodin u recepce v ambulantním traktu.

Děkujeme předem za vaši štědrost.

S úctou vedení Nemocnice TGM Hodonín, p. o.