Foto: Ředitel Nemocnice TGM Hodonín Ing. Antonín Tesařík (na fotografii vlevo) uvítal na pracovní návštěvě ředitele sesterské Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace MUDr. Martina Pavlíka, PhD.

Prohloubení odborné spolupráce hodonínské a znojemské nemocnice, výměna praktických zkušeností a oboustranný zájem na dalším rozvoji vzájemných kontaktů obou páteřních zdravotnických zařízení Jihomoravského kraje. To byla hlavní náplň dnešní pracovní schůzky, ke které na půdu hodonínské nemocnice přizval její ředitel Ing. Antonín Tesařík svého kolegu ze sesterské krajské nemocnice ve Znojmě MUDr. Martina Pavlíka.

"Proběhlo pracovní jednání, kde jsme zhodnotili aktuální situaci a postup obou nemocnic v řešení poskytování zdravotní péče a dopadů pandemie Covid-19 a také chodu očkovacích center, které zajišťují obě naše nemocnice. Projednali jsme rovněž přípravu obou nemocnic na čerpání finančních prostředků z fondů EU v rámci připravované výzvy REACT-EU," přiblížil Tesařík.

Na závěr pracovní návštěvy pak po prohlídce nemocnice pozval ještě ředitele Nemocnice Znojmo na prohlídku atraktivní zajímavosti té naší, hodonínské. Tedy do unikátního skleníku, který je známý svou vzácnou kolekcí cykasovitých rostlin.

Děkujeme pěkně za návštěvu a těšíme se na další spolupráci.