Vážení lékaři a pacienti,

v rámci zkvalitňování služeb našich pracovišť si vám dovolujeme od 1. do 31. října 2023 nabídnout ve zkušebním režimu prodloužený provoz v naší odběrové místnosti, a to v čase 7.00 - 15.00 hodin (nyní pouze do 13.00).

"Pokud bude o naše služby zájem i v odpoledních hodinách, zůstane otevírací doba do 15.00 hodin i nadále," uvedla Lenka Čtvrtečková Oddělení laboratorní medicíny Pracoviště hematologie a transfuzní služby Nemocnice TGM Hodonín, p. o.

Odběrové ambulance provádějí odběry vzorků na základě žádanek lékařů (například praktiků) pro laboratoře při vyšetřeních, umístění je v hlavní budově oproti dětské ambulanci.

Zároveň máme dobrou zprávu také pro dobrovolné dárce krve, od října totiž plánujeme prodloužení doby jejich registrace.

Nově se před odběrem můžete registrovat od 6.00 do 8.00 hod.