Míčkem proti covidu

(Foto: archiv NTGM. Stolní tenisté z Hodonína pod vedením Richarda Brhela předali v polovině února vedení Nemocnice TGM symbolický šek z charitativní adventní akce Míčkem proti covidu).

Na nákup plicního ventilátoru pro oddělení ARO hodonínské nemocnice vybrali sportovci z Hodonína v adventní charitativní akci díky příspěvkům dárců bezmála 43 tisíc korun!

Děkujeme pěkně za tento ušlechtilý čin, který krásně charakterizuje pospolitost a solidaritu se zdravotníky i nemocnými v této psychicky extrémně náročné době pro nás všechny.

Obrovské poděkování patří za organizátory nejen předsedovi SKST Hodonín panu Richardu Brhelovi, ale i členům klubu. Srdečně také děkujeme všem, kteří se do této skvělé akce zapojili a přispěli jakoukoli finanční částkou na nákup přístroje, důležitého v boji proti Covid-19.

(HR)