Nemocnice TGM Hodonín přijme lékaře/lékařku pro dětské oddělení na plný nebo i částečný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

Rádi bychom rozšířili tým Dětského oddělení Nemocnice TGM Hodonín o lékaře/lékařku na plný nebo i částečný úvazek. Tým Dětského oddělení a dětské JIP oddělení je mladý a opírá se o vedení zkušené primářky a vedoucího lékaře dětské JIP. Jsme otevřeni i absolventům a další vzdělávání plně podporujeme.
Lékaři Dětského oddělení zajišťují provoz a služby Dětské ambulance, Dětského lůžkového oddělení a Dětské JIP, a také po celý týden Dětskou lékařskou službu první pomoci. Lékaři při práci využívají moderního a rychlého komplementu vyšetřovacích metod.
Typ úvazku je u nás věcí dohody: uvítáme lékaře na plný nebo i částečný úvazek (HPP/ VPP/ DPČ). Pozice je otevřená i pro lékaře pediatry do služeb.
Lékaři nejsou vázání stabilizační dohodou, je zde možnost atestačních stáží na akreditovaných pracovištích a dále nabízíme hrazenou účast na povinných vzdělávacích akcích.

Požadujeme:

• VŠ lékařského směru se specializací v oboru, nebo i lékaře se základním kmenem, výhodou je praxe v oboru
  • Empatii vůči dětským pacientům a rodičům. Otevřenost vůči moderním metodám a myšlenkám.
    Ochotu se dále vzdělávat.
    Týmového hráče.
  • Zdravotní způsobilost

Nabízíme:

• nástup ihned nebo dle dohody
  • možnost přizpůsobit typ úvazku Vašim potřebám  - HPP/VPP/DPČ, lékař pediatr do služeb
  • profesní stabilitu
  • výborné platové podmínky
  • možnost získání příspěvku na ubytování
  • zaměstnanecké výhody
  • náborový příspěvek až 300 000,- Kč
  • podporu dalšího vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění, čerpání fondu FKSP, účast na odborových akcích