1
2

Spoustu chytré zábavy, poznání i legrace si děti užily díky odborové organizaci a vedení NTGM.

Zájem o nevšední výlet do zábavního vědeckého parku u brněnského výstaviště, kde se zabaví každý a ještě se něco dozví, byl tak velký, že jsme nakonec vypravili hned dva autobusy. A není se čemu divit, vždyť ze skvělých inspirativních zážitků bývají ve VIDA! centru nadšené nejen děti, ale i dospělí.

Do posledního puntíku se tak naplnila filozofie tohoto oblíbeného zábavního centra: "Zapomeňte na muzeum, u nás se dotýkat exponátů prostě musíte...!"

V případě tohoto výletu se jednalo o jednu z forem podpory rodin zaměstnanců, resp. bonus, podpořený z fondu kultury a sociálních potřeb (FKSP). Nemocnice takto navíc pořádá akce pravidelně, pro děti například uspořádala výlety do ZOO či různé besídky, pro dospělé a jejich rodiny zase řadu akcí včetně zahraničního poznávacího zájezdu.

O dalších firemních bonusech, které Nemocnice TGM Hodonín nabízí, se naši potenciální zájemci o zaměstnání dozví zde: https://www.nemho.cz/…nty