1
2

Krásné letní počasí láká k pobytu na vzduchu nejen dospělé, ale především děti, a tak než začne sluníčko pořádně pálit, chodí právě ty z naší miniškoličky na procházky, ale také si hrají venku.

V těchto prázdninových dnech je to ovšem baví o to víc! Proč? Užívají si totiž naplno nového dřevěného domečku na svém hřišťátku v areálu nemocničního parku.

Ten mohla pořídit nemocnice díky laskavým darům donátorů, za což upřímně děkujeme, stejně tak za dovezený písek velmi děkujeme hodonínské firmě STAVEBNÍ FIRMA PLUS sro

Není totiž nad to, když jsou děti zdravé a šťastné.

•  Dětská skupina Beruška vznikla jako zajímavý zaměstnanecký benefit pro nejmenší děti zdravotníků, zaměstnaných v hodonínské nemocnici. V rámci nemocnic v České republice je tento bonus pro zaměstnance zatím stále spíše výjimkou.