V létě výlety do ZOO městskou hromadnou dopravou, na podzim Halloween či procházky parkem se sběrem přírodního materiálu k rozvoji tvůrčích dovedností, v prosinci Mikulášská obchůzka s nadílkou, na jaře pak velikonoční zvyky. To je jen malý výčet tradičních aktivit, které s nejmenšími dětmi podnikáme každoročně v naší dětské skupině Beruška, umístěné přímo v areálu Nemocnice TGM Hodonín.

O co vlastně jde? Beruška je zajímavý zaměstnanecký benefit, který nabízíme nejmenším dětem našich zdravotníků, aby se v případě zájmu mohli po mateřské dovolené co nejdříve vrátit do pracovního procesu v naší nemocnici a měli své dítě co nejvíce "po ruce".

Jsme za jejich návrat velmi rádi, a děláme vše proto, aby děti byly v naší firemní "miniškolce" šťastné a spokojené.

Tento týden jsme si pro ně připravili tradiční únorový Beruškový karneval v maskách.

Jak jim to náramně slušelo, a jak si tuto akci děti opět krásně užily, se můžete podívat do naší fotogalerie.