XVI. HODONÍNSKÝ DEN SESTER se konal včera 18. 5. po dvouleté pauze opět v krásném prostředí sálu Evropa.

Děkujeme vám všem účastníkům, sestrám ošetřovatelkám i váženým hostům za to, že jste přišli. Jednodenní odborná konference se konala pod záštitou starosty města Hodonína Libora Střechy, který také na úvod konference hosty přivítal svou zdravicí, ve které vyzdvihl důležitost a náročnost povolání sester a zdravotníků, poděkoval jim za píli a úsilí posledních dvou lete, kdy pandemie dopadala zejména na pracovníky ve zdravotnictví. Zaznělo také slovo Jiřího Koliby, pověřeného řízením Nemocnice TGM Hodonín a náměstka pro zdravotní péči Františka Černého kteří spolu s náměstkyní pro ošetřovatelskou péči Naďou Kwašniewskou akci zahájili.

Odborný program na téma Sestra - kolegyně, žena, matka okořenilo vystoupení DS Svatopluk hrou Monika a na závěr jako sladkou tečku za setkáním nakrojila náměstkyně krásný výroční dort věnovaný příležitosti 70. výročí otevření NTGM Hodonín.

Věříme, že odborná konference obohatila profesní život našich pracovníků a i hostů ze spřátelených nemocnic a pečovatelských institucí a že se všem zúčastněným akce líbila.

Na závěr společně poděkujme celému realizačnímu týmu pracovníků nemocnice, kteří se podíleli na přípravách a tuto akci zajistili, také všem sponzorům kteří akci finančně či věcně podpořili a městu Hodonín za zajištění krásných prostor Sálu Evropa.

kompletní fotoalbum najdete zde