1

A nebude to jen prevence a péče, ale také mlsání a dobroty! Nejdříve se ale stavte u stanoviště SHKM Baník Hodonín a Florbal Hodonín a zde zapojte své svaly, abyste si mlsání „zasloužili pohybem“

Čekat na vás bude stánek:

• Palačinky od Sabinky, kde si pochutnáte na palačinkách, vaflích a ledové tříšti - bude umístěný VZADU U HLAVNÍHO VCHODU
  • STÁNEK S CUKROVOU VATOU
  • lahodnou KÁVIČKU, LEDOVÉ KAFÉ A DOMÁCÍ LIMONÁDY tradičně připraví Veroni coffee & chocolate.

Tyto stánky budou vpředu v PARKU PŘED HLAVNÍ BUDOVOU. A co nenajdete v parku, seženete v našem nemocničním bufetu, který bude opět skvěle zásoben, od nanuků až po zákusky!

Možná vás také v parku překvapí klaun nebo žongléři. Možná se tak i vy stanete součástí programu – bude tu totiž Pacirkus!

Připraví vám zážitek společné tvorby a předvede cirkusově laděné představení pro širokou veřejnost.

V představení obvykle vystoupí uživatelé i pracovníci zařízení, často jsou zapojeni také diváci.

Více informací: https://www.ledovec.cz/ nebo fb Ledovec, z.s.

A co o svých představeních sami říkají? „Smyslem našich představení je terapeutický účinek pro všechny zúčastněné, i pro danou službu jako takovou. Našim cílem je, aby uživatelé služby zažili jinou roli než pacientskou a pracovníci služby zažili jinou roli než zaměstnaneckou. Nejšťastnější jsme, když se vzájemně překvapíte, co všechno umíte a čeho jste schopni.“

Velkým tahákem pro děti určitě bude CHIRUGICKÝ SIMULÁTOR!

Stát se lékařem chirurgem? U nás NO PROBLEM!

Aktivita bude připravena v MÍSTNOSTI RENTGENU NA STARÉM PRACOVIŠTI, vpravo od původního okénka registrace na rentgen. Určitě to s dětmi najdete.

Přijďte si do areálu Nemocnice TGM Hodonín užít zábavné odpoledne s celou rodinou, těšíme se na vás!

(foto: ilustrační)