OD 5. 5. 2022 končí preventivní PCR testování na covid-19 v Nemocnici TGM Hodonín, p . o., pojišťovny totiž přestanou proplácet PCR testy lidem, kteří nemají žádanku od lékaře nebo hygieny. Opatření vychází z aktuálně schváleného zrušení pandemické pohotovosti.

K provedení PCR testu je tedy nyní potřeba, aby nejprve lékař či hygiena vystavili pacientovi žádanku.

Nadále je také možné PCR testování registrovaných zájemců o test, například pro potřebu vycestování, tyto testy si zájemci hradí sami dle aktuálně platného Ceníku Nemocnice TGM Hodonín, p. o..

Odběrové místo je k dispozici ve všední dny: pondělí až pátek od 7:00-8:00 hodin.