V úterý 11.06.2024 od 08:00 do 10:00 dojde v nemocnici k přerušení dodávky elektřiny. Oznámení jsme obdrželi od distributora EG.D. Po tuto dobu bude nemocnice fungovat v omezeném režimu přes vlastní dieselagregát. V lůžkovém traktu včetně urodynamické vyšetřovny, a původních prostor RDG  bude dodávka elektřiny bez omezení. Přerušena bude dodávka pro prostory rehabilitace v suterénu a v novém pavilonu zobrazovacích metod.

Z tohoto důvodu nebude možno vyšetřovat na RDG oddělení a vyšetření na rentgenech a ultrazvuku se zpozdí.

Bez omezení budou  budovy domečku RHB, vrátnice, plicního pracoviště a venkovní lékárny.
Také osvětlení bude ve většině prostor v nouzovém režimu.

Prosíme o pochopení omezených provozních podmínek, které k výše uvedeným skutečnostem musíme po dobu výpadku dodávky elektřiny přizpůsobit.

Náměstek pro HTS a Investice Milan Pospíšil