Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Vážení pacienti a přátelé nemocnice TGM Hodonín,

z důvodu nutnosti dodržování zvýšeného hygienicko-epidemiologického režimu OMEZUJEME od 9. 10. 2022 návštěvní dobu.

Hospitalizované pacienty je možné navštěvovat STŘEDY a NEDĚLE v odpoledních hodinách v čase 14.00—17.00 hodin, maximálně dvě osoby za pacientem.

Omezení se týká i lůžkové stanice Odborné ošetřovatelské péče .

DŮLEŽITÉ informace:

• Toto opatření se nevztahuje na pacienty v terminálním stavu nebo v případě zhoršení zdravotního stavu pacienta, po dohodě s ošetřujícím lékařem.
  • Omezení návštěv se netýká doprovodů a hospitalizací dítěte.

Současně bychom Vás rádi požádali, abyste se ve vnitřních prostorách nemocnice pohybovali s nasazenou ochranou dýchacích cest (RESPIRÁTOR FFP2).

Děkujeme za pochopení,

vedení NTGM.