Začíná očekávaná rekonstrukce kanalizace a příjezdové cesty

02.09.2016 13:58

Špatný stav hlavní příjezdové cesty včetně přilehlých chodníků a parkovišť, ale především kanalizace za hranicí životnosti pod ní uložená a vykazující havarijní události, přiměly vedení nemocnice k radikálnímu řešení. Po nezbytných přípravách a za finanční podpory Jihomoravského kraje konečně zahájila začátkem září rekonstrukci. Ta s sebou přináší řadu komplikací, především pro pacienty a návštěvníky nemocnice.  Nastalo tak tříměsíční období nároků na trpělivost, jak pro ty co budou přicházet do areálu pěšky, tak pro řidiče, hledající místo pro zaparkování. Hlavní brána je pro všechny zcela uzavřena. Přístup do nemocnice je možný pouze ve směru od Lázní Hodonín, dále pak od ulice Purkyňova vstupem do plicního střediska a boční branou v sousedství autosalonu Peugeot. Zde je však třeba dbát zvýšené pozornosti (provoz motorových vozidel - zásobování, odvoz odpadu, záchranná služba, sanitky jiných firem, vozy pro ZTP apod.). Touto branou může vjet pouze auto přivážející imobilního pacienta, následně musí areál opustit. Vzhledem k zajištění provozu nemocnice je parkování v areálu zakázáno. Pro přímý vstup do budovy nemocnice od lázní a ulice Purkyňova bude připravena lávka přes opravovanou komunikaci. Na celé, řádně označené staveniště je zákaz vstupu. Trasy pro pěší jsou vyznačeny směrovkami. Vedení nemocnice žádá všechny návštěvníky o dodržování bezpečnosti i výše uvedených pokynů a současně prosí o trpělivost až do doby dokončení rekonstrukce.

Ing. Petr Hořínek
vedoucí HTS

Červenec 2017

« Červen 2017 Srpen 2017 »

Dne 1.2.2016 byla zahájena veřejná sbírka na shromáždění finančních prostředků na obnovu sanitních vozů. Finanční příspěvky mohou být vkládány na speciálně zřízený účet u Komerční banky, a.s.
č: 115-1471930217/0100 nebo do sběrací pokladničky umístěné u registrační pokladny v areálu nemocnice.