Poděkování zdravotníkům našeho dětského oddělení

24.01.2019 13:22

Těší nás, pokud jste s péčí v Nemocnici TGM Hodonín spokojení. Velmi pěkně děkujeme za poděkování panu Michalu Prátovi, jehož dvouměsíční dvojčátka musela strávit vánoční svátky a Nový rok na dětském oddělení v našem zařízení. Rádi toto poděkování uveřejňujeme na našich webových stránkách.

Vážený pane řediteli,
dovolte mi, abych se s Vámi podělil o příjemnou zkušenost s dětským oddělením a dětskou JIP v hodonínské nemocnici. 26. prosince jsme byli nuceni přijet s našimi dvouměsíčními dvojčátky na pohotovost do hodonínské nemocnice. Byla zde právě paní primářka Kudličková, která ihned rozpoznala zápal plic a okamžitě přijala naše děti na JIP. Jistě si dokážete představit, v jak nelehké situaci jsme se jako novopečení rodiče ocitli. Výčitky, co vše jsme zanedbali a starost o naše malé děti byly v čase mezi svátky to poslední, co bychom si přáli.
Už při příjmu na JIP jsme ale byli potěšeni milým přístupem, usměvavými sestřičkami a ujištěním, že všechno bude v pořádku. V tomto duchu se odehrával i celý náš devítidenní pobyt v hodonínské nemocnici. Po celou dobu jsem se já i moje manželka setkávali jen s ochotou, pochopením, pomocí a pozitivně naladěnými lidmi. Všechny sestřičky na JIP se o naše děti staraly s nadstandardní péčí - a dovolil bych si tvrdit, že snad až s mateřskou láskou. Každý den jsme s manželkou nepřestávali být překvapeni, s jakým nasazením a ochotou je o naše děti postaráno. Jejich upřímný zájem a starost nás vždy ujistil, že naše děti jsou v těch nejlepších rukou. V žádném případě nemohu opomenout skvělou práci všech lékařů v čele s paní primářkou Kudličkovou a panem doktorem Holubíkem. Bylo znát, že pod jejich vedením i mladí lékaři odvádí precizní práci. Starostlivost, ochota a pozitivní přístup je na tomto oddělení zcela samozřejmá věc.
Stejně příjemný dojem si odnášíme i z lůžkové části dětského oddělení, kde vrchní sestra paní Smetková svým srdečným a přátelským přístupem šíří příjemnou atmosféru na všechny strany. Tak jako na JIP, tak i zde jsme měli možnost poznat jen milé lidi a to od lékařů, přes sestry až po pracovnice, které přivážely jídlo nebo chodily uklízet. Ochota, slušnost, profesionalita a spousta úsměvů, tak bych shrnul své dojmy z dětského oddělení.
Když jsem si po devíti dnech odvážel z nemocnice děti a manželku domů, jsem zažil smíšené pocity. Nejdříve ohromný příval radosti, že jsou na tom naše děti lépe a budu je mít všechny opět doma a pak nostalgický smutek, že už nebudu potkávat všechny ty milé lidi, kteří mi za těch několik málo dnů zcela přirostli k srdci.
Všem upřímně děkuji za to, jak dobře svoji práci odvádí. Za to, že i přes náročnost tohoto povolání nepolevují a vždy v sobě najdou dostatek sil, aby udrželi vysokou úroveň všech služeb.
S hlubokou úctou k práci vašich zaměstnanců Vás srdečně pozdravuji.
Michal Prát


Kalendář akcí

Srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

« Červenec 2019 Září 2019 »

ODBĚR NOVINEK NA E-MAIL

ODBĚR NOVINEK NA E-MAIL

Veřejné sbírky

Dne 1. 2. 2018 byla vyhlášená nová veřejná sbírka na shromáždění finančních prostředků na obměnu zdravotnické techniky. Finanční prostředky mohou být vkládány na speciálně zřízený účet u Komerční banky, a.s., na účet č.
115-5615400257/0100 nebo do pokladničky, která je umístěná u recepce v areálu nemocnice.

© 2019, Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace – všechna práva vyhrazena

Zaměstnání | Kontakty | Mapa stránek | Redakce webových stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑