Na pracovní návštěvu dorazila vedoucí odboru zdravotnictví Krajského úřadu JMK PhDr. Jarmila Pavlíková

31.07.2019 13:07

Nemocnici TGM Hodonín navštívila vedoucí odboru zdravotnictví Krajského úřadu Jihomoravského kraje PhDr. JARMILA PAVLÍKOVÁ. Téma pracovní schůzky? Investice roku 2019, plány na rok 2020 i hospodářské výsledky nemocnice! "Přívětivá nemocnice s příjemnou rodinnou atmosférou a výbornou péčí vedení," zhodnotila Pavlíková

Plnění smluvních vztahů ke zdravotním pojišťovnám, možnosti podpory personální odborné stabilizace, ale i možnosti spolupráce se sousedními nemocnicemi, akreditace pracovišť či pilotní projekt paliativní péče. To byly vedle již zmíněných hlavních témat další body v jednání, na které se vedoucí odboru zdravotnictví Krajského úřadu JMK PhDr. Jarmila Pavlíková v hodonínské nemocnici zaměřila.

"Na jednání se také podrobně informovala o investicích realizovaných v nemocnici roce 2019 v hodnotě 35 mil. Kč, ale i o investičních plánech nemocnice pro rok 2020, kde stěžejní je záměr na přípravu a zahájení komplexní rekonstrukce oddělení chirurgie za cca 60 mil. Kč, v další etapě pak oddělení interny," přiblížil důležité jednání vedení nemocnice se zástupkyní zřizovatele šéf NemHo Ing. Antonín Tesařík.
V závěru velmi příjemné pracovní schůzky si PhDr. Pavlíková v doprovodu ředitele a členů vedení prohlédla pracoviště "od půdy" až po suterénní prostory.

A jak návštěvu Hodonína vedoucí odboru zdravotnictví zhodnotila?
"Hodonín je velmi přívětivá nemocnice s příjemnou rodinnou atmosférou, kde je cítit výborná péče jejího vedení".

Děkujeme pěkně za podporu i zájem zřizovatele Jihomoravského kraje, které si velmi vážíme!

(Bc. Hana Raiskubová)

Srpen 2019

« Červenec 2019 Září 2019 »