Jižanský strom s kupou dárků rozzáří oči našich nejmenších pacientů

19.12.2018 09:38

"RÁDIO JIH - SPOLU POMÁHÁME"

S dárky přímo k dětem, které to nejvíce potřebují. Tedy těm z dětských domovů, ústavů, ale i v nemocnicích po celé jižní Moravě. Takto bohulibá a krásná je filozofie akce VÁNOČNÍ STROM RÁDIA JIH, do které se díky štědrým dárcům z řad posluchačů rádia může již tradičně zapojit také naše Nemocnice TGM Hodonín.

Pod letošním Jižanským stromem se tak díky krásnému gestu mnoha dárců a také Martině Krejčiříkové s kolegyní z Rádia Jih objevila potřebná dětská pyžamka, hasičská auta pro kluky a oblíbené panenky pro holčičky, puzzle, plastelína, pastelky, pexeso, ořezávátka, gumy, fixy, velké a malé lego a spousta dalších dárečků pro radost a ke kreativnímu vyžití našich nejmenších pacientů.

"Velmi děkujeme redakci Rádia JIH a jeho posluchačům za dárky pod Jižanský stromeček dětem z dětského oddělení naší nemocnice. Ne všechny mají totiž možnost být se svými rodinami o vánočních svátcích, o to více je důležitý úsměv a radost, které s dárky dostávají. Je to pro ně stejně důležité, jako péče lékaře," poděkoval ředitel NTGM Ing. Antonín Tesařík nejen zástupkyním Rádia Jih, které dárky v posledním adventním týdnu dětem osobně přivezly, ale hlavně štědrým dárcům přímo do rozhlasového éteru.

Dobrých zpráv a dobrých lidí zkrátka nikdy není dost.

Všem, kteří pomáhají, jménem našich pacientů srdečně děkujeme...(HR)

Červen 2019

« Květen 2019 Červenec 2019 »