Evropa hostila XII. ročník Dne sester

19.05.2016 09:26

V koncertním sále Evropa v Hodoníně se ve středu 18. května 2016 sešli všeobecné sestry a lékaři  na společné jednodenní odborné konferenci. Témata pro naše diskuze a konference vybíráme podle aktuálního dění, ale také nám jde o to, představovat témata nová. Tentokrát jsme se zaměřili na „Nové trendy v moderním ošetřovatelství.“ Konference byla pořádána pod záštitou starosty Města Hodonína Mgr. Milana Lúčky. Pozváni přijali člen Rady Jihomoravského kraje Ing. Antonín Tesařík, místostarostové Města Hodonína Mgr. Jiří Janda a Mgr. Ladislav Ambrozek, ředitel Nemocnice Milosrdných bratří Brno, p. o., MUDr. Josef Drbal, ředitelka Nemocnice Kyjov, p. o., Mgr. Danuše Křiváková, ředitel Nemocnice Břeclav, p. o. MUDr. Jiří Jurník, ředitelka Fakultní nemocnice s poliklinikou Skalica a.s. Ing. Renáta Kormanová a další významní hosté.
Přednášky byly tradičně seřazeny do dvou programových bloků. Tuto akci, která má již svou tradici, považujeme za vydařený důkaz touhy zdravotnických pracovníků po sebevzdělávání. Usuzujeme tak každoročně dílem ze spokojených tváří, dílem z množství pokládaných věcných dotazů a konečně i z množství účastníků.
Děkujeme Městu Hodonín a ostatním sponzorům za jejich přízeň a přejeme hodně úspěchů do jejich další práce.

Mgr. Naděžda Kwašniewská
náměstkyně pro ošetřovatelskou péči

Srpen 2017

« Červenec 2017 Září 2017 »

Dne 1.2.2016 byla zahájena veřejná sbírka na shromáždění finančních prostředků na obnovu sanitních vozů. Finanční příspěvky mohou být vkládány na speciálně zřízený účet u Komerční banky, a.s.
č: 115-1471930217/0100 nebo do sběrací pokladničky umístěné u registrační pokladny v areálu nemocnice.