Chemoterapeutický stacionář

Sestry:

                   

    Marcela Dudová        Kateřina Galková

Provozní doba:

Po- Pá 7:00 - 15:30

Čt 7.00 - 18.30

Tel.: +420 518 306 184, 185

Onkologický stacionář je samostatnou částí ambulantního provozu, kde v pravidelných časových intervalech pacient absolvuje plánovanou léčbu, nejčastěji chemoterapii. Je umístěn v novém pavilonu nemocnice  TGM Hodonín. Je vybaven 5 polohovacími lůžky a 2 křesly, na kterých léčba probíhá. Chemoterapie se nejčastěji podává do těla nitrožilními infuzemi. Cytostatika pro onkologii ředí v přípravně cytostatik a podávají je k nám výdejním oknem. Pacient je v péči sestry, která premedikaci ředí a chemoterapii aplikuje pod dohledem lékaře.

Délka aplikace je různá, jak to vyžaduje léčebný protokol, ne delší než 6 hodin. Po ukončení aplikace pacient odchází domů a jeho stav nevyžaduje hospitalizaci.

Stacionáře je prostorný, moderně zařízený, umožňující soukromí. Během podávání chemoterapie mohou pacienti sledovat TV. V rámci ambulance a stacionáře zabezpečujeme i zavedení intravenózních portů a péče o ně, a to i u neonkologických pacientů (ambulantních i hospitalizovaných).

Virtuální prohlídka chemoterapeutického stacionáře

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Veřejné sbírky

Dne 1. 2. 2018 byla vyhlášená nová veřejná sbírka na shromáždění finančních prostředků na obměnu zdravotnické techniky. Finanční prostředky mohou být vkládány na speciálně zřízený účet u Komerční banky, a.s., na účet č.
115-5615400257/0100 nebo do pokladničky, která je umístěná u recepce v areálu nemocnice.

© 2019, Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace – všechna práva vyhrazena

Zaměstnání | Kontakty | Mapa stránek | Redakce webových stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑